UNIVERZÁLNA TUBUSOVÁ SKRINKA UTG

Základom konštrukcie skrinky je uzavretý tubusový profil, ponúkajúci mnohé výhody oproti skrinkám tvorených ohýbanými plechovými dielmi alebo otvorenými lisovanými profilmi.

Príkladom využitia sú napr. robustné konštrukcie pre priemyselné využitie v náročnom prostredí s jednoduchou montážou elektronických komponentov pomocou drážok integrovaných na vnútornej strane profilu.

Ďalšou výhodou sú dobré tieniace vlastnosti EMC a v neposlednej rade tiež možnosť ochrániť tubus s minimálnym úsilím pre negatívnymi vonkajšími vplyvmi, ako je vlhkosť, špina a prach.

Za týmto účelom firma Fischer Elektronik rozšírila svoj široký výrobný program skríň o ďalšiu variantu špeciálnych tubusových skriniek.

Nové univerzálne skrinky UTG sú navrhnuté pre inštaláciu 100 mm širokých štandardných „Euro“ kariet a tiež neštandardných dosiek tlačených spojov o šírke 50 a 67 mm.

Skrinky UTG sú štandardne k dispozícii v troch variantoch veľkosti, v piatich dĺžkach (75,100,150,160,200mm) a v troch rôznych povrchových úpravách (SA,MS,LP). Pre výrobu zákazníckych prototypov a jednorazových vyhotovení sú tiež ponúkané profily skriniek v dĺžke 1000mm.

Prevedenie odpovedajúce štandardom EMC umožňuje použitie elektricky vodivých, transparentne pasivovaných povrchov variantu LP.

Súbežne so štandardným prevedením je možné skrinku mechanicky spracovať podľa požiadaviek zákazníka, povrchovo upraviť a opatriť potlačou. Skrinky UTG sú dodávané ako stavebnice v rozloženom stave vrátane deklov a montážneho materiálu.

Neváhajte nás kontaktovať. Pre ďalšie informácie a dotazy sú k dispozícii odborníci výroby fa. Fischer Elektronik.

Comments are closed.