REZY TELEPNE VODIVÉ FÓLIE PODĽA ŹELANIA ZÁKAZNÍKA

PREĆO TEPELNE VODIVÉ FÓLIE?

Výrobná technológia a tolerancia pri výrobe, kde odlišnosť pri klesaní teploty napr. u lisovaných chladičov spôsobuje, že ani povrchy elektronických súčiastok ani montážne plochy na chladičoch nie sú rovné a hladké.

Dobré tepelne technické spojenie elektronických súčiastok s chladičmi pre bezpečnú a trvanlivú funkciu polovodičov je v tomto dôsledku nevyhnutná.

Rôzne prispôsobenie konkrétnej aplikácie tepelne vodivými fóliami poskytne pri správnom použití a zvážení všetkých okrajových parametrov vynikajúce riešenie.

Špeciálne pre zákaznícke prírezy tepelne vodivých fólií poskytuje Fischer Elektronik GmbH &Co.KG teraz svojim zákazníkom okrem lisovacích technológií tiež nový výrobný proces s použitím digitálneho rezáku.

NOVÉ TECHNOLÓGIE PODĽA ŽELANIE ZÁKAZNÍKA

Úplne bez nákladov na nástroje môžu byť CAD dáta použitá ako súbor DXF a pripravená k použitiu z hľadiska tolerancie presné rezanie šablón.

Vynikajúcu rýchlosť výroby a do posledného detailu prepracovaná technológia rezania zaisťujú optimálne výsledky.

U výkresových dielov z dosiek alebo z materiálu v rolkách robíme presné výstrihy v geometrii celkom podľa vášho zadania.

Použite i náš novo zavedený servis vzoriek s 24-hodinovou službou pre individuálne výstrihy z našich štandardných tepelne vodivých fólií odpovedajúcich Vašej špecifikácii.

Neváhajte nás kontaktovať. Pre ďalšie informácie a dotazy sú k dispozícii odborníci výroby fa. Fischer Elektronik.

Prejdite prosím na kontaktný formulár.

Comments are closed.